You are currently viewing Aplikacje pomogą Ci schudnąć! – darmowe

Aplikacje pomogą Ci schudnąć! – darmowe

Aplikacje pomogą Ci schudnąć! Żyjemy w czasach w których prawie każdy używa aplikacji na telefonie. Dlaczego więc nie używać ich, aby pomóc sobie w odchudzaniu? Takich aplikacji jest całkiem sporo, a ja wybrałem top 6 najlepszych, darmowych aplikacji które pomogą Ci schudnąć!
Wybrałem też kilka apek, które są pomocne w zapisywaniu progresu, w planie treningowym lub podczas spadku wagi. Czasami zwykły zeszyt wystarczy, ale ja lubię mieć wszystko w jednym miejscu – czyli w telefonie.

Fitatu – Aplikacje pomogą Ci schudnąć

W mojej ocenie najlepsza aplikacja do liczenia kalorii. Sam korzystam z tej apki już parę lat, dodają coraz więcej ciekawych rzeczy. Niektóre opcje wymagają kupna premium, ale nigdy tego nie kupowałem i jestem zadowolony, podstawowa wersja w zupełności wystarczy. Aplikacja zawiera też opcje, wyliczenia zapotrzebowania kalorycznego, ale proszę, nie korzystajcie z tego, najlepiej oblicz zapotrzebowanie sam. Jak? Ile jeść żeby schudnąć? sprawdź!

Aplikacje pomogą Ci schudnąć

Runtastic – Aplikacje pomogą Ci schudnąć

Aplikacja do śledzenia aktywności fizycznej takiej jak jazda rowerem czy bieganie.
Apka policzy też czas, prędkość i uwaga, uwaga! Spalone kalorie!
Oczywiście nie polecam sugerować się liczbą przepalonych kalorii ponieważ nigdy nie jest to dokładne. Dedykowany sprzęt, typu jakiś zegarek czy coś, nie poda Ci dokładnej liczby przepalonych kalorii, a co dopiero aplikacja. potraktuj to jako ciekawostkę.

Aplikacje pomogą Ci schudnąć

GymRun, pomoże Ci kontrolować progress!

Bardzo fajny dziennik treningowy, kiedyś używałem tylko zeszytu i długopisu. Ale noszenie tego wszystkiego na siłowni było uciążliwe. Znalazłem tą aplikacje i okazała się bardzo pomocna i prosta w obsłudze. Aktualnie używam już innej metody zapisywania progresu, jaka?
Następny nagłówek jest o tym!

Aplikacje pomogą Ci schudnąć

Arkusze Google, pomoże Ci kontrolować progress!

Najprostszy arkusz kalkulacyjny Google, dlaczego jest taki spoko? Mogę zapisywać tam, progres na treningu, wymiary ciała, wagę nawet codziennie. A potem mogę to wszystko otworzyć na komputerze i analizować. Wielu trenerów korzysta z Excela, aby mieć jasny podgląd na osiągniecia swoich podopiecznych. Sam swego czasu codziennie zapisywałem swoją wagę właśnie korzystając z tej aplikacji. Było to bardzo łatwe dlatego nie miałem problemów żeby robić to codziennie i przez długi czas.

aplikacja pomoże ci kontrolować progres

Atlas ćwiczeń KFD.PL, pomoże Ci z techniką!

Bardzo dużo ćwiczeń, fajnie opisanych, pomocna aplikacja szczególnie dla początkujących, myślę że warto mieć coś takiego pod ręką i sobie podpatrzeć technikę. Albo po prostu tworząc plan treningowy, posiłkować się ćwiczeniami które są w atlasie, a jeśli chcesz nauczyć się poprawnej techniki kliknij tutaj.

aplikacja pomoże ćwiczyć

Blix – Aplikacje pomogą Ci schudnąć

Zaraz, zaraz, co tu robi ta aplikacja?
Wymówką wielu osób jest, że zdrowy sposób odżywiania jest drogi, że nie stać ich na zdrową dietę. A więc proszę bardzo, aplikacja do śledzenia promocji! Kupując taniej produkty, można sporo zaoszczędzić, a to pośrednio wpłynie na długofalową zmianę żywienia i sylwetki. Nie ukrywam, że aktualnie to z tej aplikacji korzystam najczęściej, zaraz po arkuszu kalkulacyjnym.

Aplikacje pomogą Ci schudnąć

Takich aplikacji jest o wiele więcej, po prostu wybrałem według mnie 6 najlepszych, sam korzystam z połowy z nich i Ciebie też zachęcam.

Obserwuj mój Instagram aby bardziej mnie poznać. Ostatnio staram się być tam aktywniejszy! 😉

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

[…] a potem szukać w tabeli kalorii, i przeliczać gramy jedzenia na kalorie. Teraz jest cała masa aplikacji które pomagają w odchudzaniu czy ogólnie w kształtowaniu sylwetki. Ja korzystam z Fitatu, dlatego że po prostu inne aplikacje […]

[…] aplikacje na telefon która będzie przypominać Ci o piciu wody, teraz jest tego pełno. Możesz też […]