You are currently viewing Ćwicz z Revolve! Zajęcia fitness w Łodzi

Ćwicz z Revolve! Zajęcia fitness w Łodzi

Po okresie jesienno-zimowym przychodzi pora na zrzucenie zbędnych kilogramów, które nieproszone wskoczyły na naszą wagę. Większość stosuje dietę, ogranicza słodycze lub pije herbatki odchudzające. Często to jednak nie wystarczy, żeby pozbyć się oponki czy ogólnie zmienić figurę. W parze z dietą musi iść odpowiednia ilość ruchu. W tym celu najlepiej zapisać się na ćwiczenia z trenerem personalnym, aerobik lub fitness.

Jeśli interesuje cię sprzęt do rehabilitacji chodu koniecznie kliknij we wcześniejszy link.

Zajęcia fitness Łódź

Zajęcia fitness to świetna zabawa łącząca przyjemne z pożytecznym, zwłaszcza jeśli prowadzą je wykwalifikowane osoby. Jeśli wybierzesz Revolve, masz szanse odbywać trening z najlepszymi trenerami. Sprawdź, na czym polegają profesjonalne zajęcia fitness Łódź.
Obecny u nas trener personalny Łódź pomoże Ci wybrać odpowiednie ćwiczenia, a także omówi z Tobą dietę, do jakiej będziesz musiał się stosować, aby widoczne były efekty ćwiczeń.
W Revolve zatrudniamy wyłącznie profesjonalistów, którzy pokażą Ci, co robić, aby poprawić sylwetkę. Zapewniamy pozytywną atmosferę, dużo uśmiechu i lepsze samopoczucie po każdym kolejnym treningu. Dzięki temu wszystkiemu poprawisz nie tylko swoją sylwetkę, ale i postawę. Jeśli chcesz tego doświadczyć, zacznij z nami trenować!

Zajęcia fitness w Łodzi

Trening z nami to świetna zabawa!

Nasz klub jest inny niż wszystkie kluby fitness w Łodzi. Podczas zajęć zobaczysz, że sport to nie tylko pot lejący się po ciele czy zakwasy, lecz także przyjemność i uśmiech na twarzy, które wzrastają po treningu z naszymi instruktorami. Najważniejsze to chęć zmiany swoich nawyków, nastawienia do sportu i motywacja do dalszego działania. 
Oprócz samego prowadzenia zajęć pomagamy dobrać dietę odpowiednią dla organizmu klienta. Podczas zajęć czuwają profesjonalni fizjoterapeuci, którzy dbają o bezpieczeństwo uczestników. 
Nie licząc siłowni i sali fitness z najwyższej jakości sprzętem posiadamy bar z koktajlami, dzięki którym uzupełnisz białko, a w naszej saunie zrelaksujesz się po intensywnym treningu. 

Zajęcia fitness w Łodzi

Poznaj ofertę Revolve

Nasza siłownia i sale fitness znajdują się przy Brzozowej 4 w Łodzi. 
Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla nowych klientów – dwa pierwsze tygodnie zajęć całkowicie za darmo!!! Karnet miesięczny dostępny już od 110 zł!
Honorujemy karty Multisport, Medicover, FitProfit i PZUSport.
Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00 – 22.00, a w soboty od 7.00 do 20.00. Pracujemy też w niedzielę od 8.00 do 18.00.
Jeśli chcesz otrzymywać email o najnowszych promocjach i okazjach, zapisz się do newslettera i wyraź zgodę na otrzymywanie powiadomień. 

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments